360° Produktová fotografie

Prohlížejte produkty kolem dokola pomocí prezentace 360°.

Nechte zákazníky otáčet s produkty a pozvedněte uživatelský zážitek z vašeho webu nebo eshopu nad konkurenci. 360° produktové fotografie připoutají zákaznickou pozornost na delší dobu a tím zvyšují šanci, že bude web lépe prodávat.

  • Zakazník vidí produkt do nejmenšího detailu
  • Barevné, bílé nebo průhledné pozadí
  • Prezentaci 360° vyhotovíme dle vašich potřeb

Prohlédněte si naše ukázky 360° produktových fotografií

Tvorba 360° produktové fotografie

Prezentace se skládá v průměru ze 180 fotografií. Vyhotovíme ji pro vás v požadované kvalitě i rozlišení, a to jak s barevným, bílým nebo průsvitným pozadím.

Výhody 360° fotografií

Interaktivní prezentace produktů umožňují prohlédnout si sortiment se všemi detaily kolem dokola. 360° fotografie zvyšují uživatelský komfort a celkový dojem z vašeho webu nebo eshopu. Zákazníci si prohlížejí produkty téměř jako když je mají ve svých vlastních rukách. Tím se zvyšuje důvěryhodnost v nabízený sortiment, ale také uživatelské pohodlí. Zákazníci pak tráví delší čas prohlídkou vašeho produktu a značky. Nakonec se zvyšuje i celkový čas strávený na stránce a snižuje se míra okamžitého opuštění.

Co to přinese zákazníkům?

Největší potíž, při nakupování na internetu, dělá zákazníkům právě nemožnost si zboží prohlédnou do detailu a ze všech stran. Nedokáží si udělat představu o tom, jak produkt vypadá reálně. V kamenné prodejně tento problém odpadá. Zákazník si vezme zboží fyzicky do ruky a otáčí s ním, jak se mu zlíbí. Na internetu musí fyzické otáčení zastoupit interaktivní 360° produktová fotografie, se kterou si mohou zákazníci otáčet kolem dokola nebo ji různě přibližovat. Tím získají věrohodnou představu o vzhledu produktu. V nákupu už jim nic nebrání. Protože si zboží mohli dokonale prohlédnout, snižuje se tím i nutnost jeho vrácení prodejci.

Chcete zákazníkům umožnit prohlížet produkty ze všech úhlů? Pak pro vás můžeme vytvořit 3D prezentaci nebo produkty rozpohybujeme v animaci produktů.

Kontakt

DEEP studio produktové fotografie
Vrbenského 24
272 01 Kladno

Mobil: +420 737 135 892
E-mail: denisa@efoto360.cz

Nezávazná poptávka

Zašlete nám nezávaznou poptávku a my vás kontaktujeme s nejlepší nabídkou. Zakládáme si na individuálním přístupu.
Kontakt